• Завантаження погоди...
Пріоритетним напрямом діяльності підприємства є охорона та захист лісу. Працівники державної лісової охорони регулярно патрулюють територію підприємства з метою виявлення та профілактики лісопорушень. Також проводяться робота в плані підвищення самосвідомості місцевого населення з питань боротьби з незаконними порубками, засміченням лісів, та забрудненням побутовими відходами. Так працівниками лісгоспу систематично проводяться співбесіди, вивішуються наглядні агітації та друкуються статті в засобах масової інформації, що безумовно позитивно впливає на ситуацію. 
Велика робота проводиться в плані захисту лісового фонду підприємства. В сучасних умовах ведення лісового господарства, працівниками підприємства ведеться постійних моніторинг санітарного стану лісів, своєчасно сигналізується будь яке його погіршення та приймаються своєчасні заходи щодо усунення. 
Не залишаються без уваги сучасні засоби та методи охорони та захисту лісів, які висвітлюються в професійній літературі і обговорюються спеціалістами підприємства. Працівники лісової охорони, забезпечуються новітніми технічними засобами для ефективної протидії лісопорушникам та шкідникам лісу, що позитивно впливає на динаміку виявлення цих негативних явищ.