• Завантаження погоди...

Міжнародна діяльність (FSC®)

В діяльності лісових підприємств Європи лісова сертифікація вже давно стала буденністю і необхідним інструментом. В сучасних умовах ведення лісового господарства України, все більше підприємств сертифікують систему лісоуправління за системою FSC, ДП «Жмеринський лісгосп» виключенням не став, підприємство розпочало процедуру сертифікації, адже вважає це перспективним напрямом діяльності. 
Лісова сертифікація - це оцінка відповідності системи ведення лісового господарства встановленим міжнародним вимогам щодо управління лісами та лісокористування на засадах сталого розвитку. Метою лісової сертифікації є забезпечення економічно, екологічно і соціально збалансованого ведення лісового господарства шляхом виконання відповідних загальновизнаних і таких, що заслуговують на довіру, стандартів. Тобто в процесі лісової сертифікації оцінюється якість лісоуправління, або простіше сказати, якість господарювання в лісах та їх екологічний стан.
Переваги лісової сертифікації (серед переваг, які ми отримаємо від сертифікації є): незалежна гарантія для клієнтів-покупців, посередників та інвесторів щодо контролю за якістю лісової продукції; вихід на ринки держав, які використовують виключно деревну продукцію з сертифікованих лісів; демонстрація запровадження найкращої практики в управлінні лісовим господарством.
Перші кроки до досягнення цілі ДП «Жмеринський лісгосп» уже зробив. Підприємство розпочало співпрацю з міжнародною компанією ТОВ «Легалліс». Під час проведення аудиту ведення лісового господарства, буде підтверджено, що існуюча система управління підприємства в цілому забезпечить хороше збереження, використання та відтворення лісових ресурсів.

інфомація для громадскості