Лісгоспи Вінниччини розпочали реалізацію новорічних дерев

Що може бути кращим, ніж зустріч Новорічних та Різдвяних свят у колі рідних, коли за вікном лютує віхола, а у теплому затишному домі сяє вогнями прибрана новорічна красуня? Жива ялинка чи сосенка наповнює дім чудовим та цілющим хвойним ароматом. А лісівники Вінниччини докладають неабияких зусиль, щоб виростити якісні, здорові, з пишною густою хвоєю деревця.
Ще лише початок грудня, але підприємства лісового господарства Вінницького ОУЛМГ уже почали продаж ялинок. На 7 грудня реалізовано більше 700 новорічних красунь на суму 69 тисяч гривень. Середня ціна за новорічне дерево становить 94 гривні. Найбільше реалізували ялинок у Бершадському лісгоспі. Також є реалізація у Вінницькому та Гайсинському лісгоспах. Усього план реалізації новорічних красунь для держпідприємств ВОУЛМГ становить 15 тисяч дерев.
Лісівники Вінниччини запевняють населення області, що передсвяткова заготівля дерев не завдає шкоди лісові. Адже вирощують майбутні новорічні дерева на плантаціях площею 437 гектарів. Ці ділянки лісівники держпідприємств області створюють спеціально на площах, непридатних для створення лісових культур, або на спеціально закладених ділянках (шкілках).
Незабаром стартуватимуть ялинкові базари при кожному з лісгоспів Вінниччини, де кожен бажаючий зможе придбати деревце за доступною ціною.