ВСЕУКРАЇНСЬКА АКЦІЯ «ВІДНОВЛЮЄМО ЛІСИ РАЗОМ»

Міністерство енергетики та захисту довкілля спільно з Державним агентством лісових ресурсів започатковують нову Всеукраїнську акцію «Відновлюємо ліси разом». Акція відбуватиметься за підтримки Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування.

Детальніше

Шановні колеги-журналісти!

Маємо до вас велике прохання: дотримуйтеся журналістської етики та законодавства України про авторське право. Використовуючи у своїх публікаціях матеріали пресслужби Вінницького обласного управління лісового та мисливського господарства, давайте посилання на першоджерело: сайт...

Детальніше

"Правильні» домівки для птахів забезпечать здоров’я лісу

Такі звичні для обивателя шпаківні, або штучні гніздівки, мають велике значення. Для птахів – це безпека, дім, прихисток, для лісу - захист через птахів від комах-шкідників, для дітей – виховання відповідальності, екосвідомості та працелюбності!

Детальніше

Вінницькі лісівники розпочали весняну лісокультурну...

Цього року сприятливі погодні умови дозволили лісівникам Вінниччини вже у лютому розпочати один із найважливіших у лісокультурному циклі етап – створення лісових культур. Ще на січневій колегії ВОУЛМГ вже було розглянуто всі питання весняної лісокультурної кампанії.

Детальніше

На постійному контролі – питання ефективного ведення...

Найголовніше у роботі лісівника – це створення та догляд за лісовими культурами. Проте й інші складові лісогосподарської діяльності не менш важливі. Лісівники Вінниччини постійно вкладають кошти у розвиток мисливського господарства, охороняючи та збільшуючи видову фауну...

Детальніше