ДП «Жмеринський лісгосп» закликає жмеринчан берегти і не...

Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять! Це прислів’я відоме всім, але далеко не кожен його дотримується. Особливо актуальне воно зараз, коли жителі сіл і містечок починають прибирати присадибні ділянки, вивозять сміття на звалища.

Детальніше

Всеукраїнські видання високо оцінюють роботу Вінницького...

"...Я почав займатися вирощуванням дуба з першого дня незалежності України — як прийшов на посаду начальника Вінницького ОУЛМГ. Дуби Поділля — це вагома частина мого життя..." - зазначив начальник Вінницького обласного управління лісового та мисливського господарства А.О.Бондар...

Детальніше

"Майбутнє лісу - у твоїх руках" на телеканалі "Вінниччина"

Дивіться сюжет про проведення акції "Майбутнє лісу - у твоїх руках" у Вінницькому лісгоспі на телеканалі "Вінниччина" в неділю 31 березня, о 20.40 год. А також повтор у понеділок - о 20.30 год, вівторок - 14.00 год, середу- 20.30 год, четвер - 08.30 год. Запис телепередачі...

Детальніше

Жмеринські лісівники на весняній посадці лісу використали...

Дружна команда жмеринських лісівників та жителів Жмеринщини плідно попрацювали над створенням експериментальної ділянки, яка у майбутньому радуватиме нащадків зеленим гомоном!

Детальніше

На Вінниччині стартувала Всеукраїнська акція «Майбутнє лісу...

Cьогодні, 21 березня, в Міжнародний день лісів на Вінниччині стартувала Всеукраїнська акція «Майбутнє лісу – у твоїх руках». Цьогоріч вона проходить під гаслом «Учись любити ліс!».

Детальніше