Замість дорогого природного газу – якісне та доступне...

Лісівники області пропонують населенню та закладам соціальної сфери уже сьогодні придбати за помірними цінами якісну суху дров’яну сировину, при бажанні – колоті дрова з доставкою - для економії бюджету та підтримки вітчизняного виробництва! Ще із шкільної парти дітей вчать,...

Детальніше

Щиро дякую за сердечні вітання!

Скажу чесно: люблю день народження! І свій, і день народження своїх рідних, друзів, знайомих. Бо це чудовий день, коли лоно Матері подарувало тобі інший світ – земний! В цей день особливо згадую батьків, які дали найцінніший скарб – життя! В цей день дякуєш Всевишньому, що веде...

Детальніше

Увага!!! В мисливських угіддях Вінниччини відкрилось...

Згідно із Законом України «Про мисливське господарство та полювання» сезон полювання розпочинається з індивідуального полювання на самців козулі з травня і триває до кінця року. У цьому році полювання розпочалося в останній тиждень травня.

Детальніше

На Вінниччині - 5 клас пожежної небезпеки!

У зв’язку з високим температурним режимом (вище 30 градусів за Цельсієм) сьогодні, 19 червня в Україні, у тому числі й на Вінниччині, оголошено надзвичайну пожежну небезпеку (5 класу).

Детальніше

Відзнаки з нагоди ювілею від лісівників України і Вінниччини

Сьогодні робочий день розпочався приємною подією: трудовий колектив лісівників Вінниччини привітав Станіслава Вовка, прес-секретаря Вінницького обласного управління лісового та мисливського господарства, з нагоди 60-річного ювілею!

Детальніше